Genel

İnce, bu gerçeğe rağmen sustu

CHP’li Barış Yarkadaş, 24 Haziran seçim gecesinde sessiz kalan vekillerin, imza kampanyasına ses çıkarmasına ilişkin sitem etti.

Muharrem İnce’nin, “Değişim ve Umut Kurultayı”nın imza kampanyasına karşı çıkan vekillerin, seçim gececinde de aynı hassasiyeti göstermesini isteyen CHP’li Yarkadaş, “İnce, bu gerçeğe rağmen sustu,” dedi.

24 Haziran seçim gecesinde, CHP’li vekillerin, Cumhurbaşkanı Adayı CHP’li Muharrem İnce‘ye bilgi akışının sağlanmadığına vurgu yapan CHP PM üyesi Erdal Aksünger: “Kimse Muharrem beye sonuç göndermedi. O gün CHP’yle bağı yoktu. Çıksın aksini iddia etsinler göreyim. Sonuç falan aldığı da yok,” demişti.

Geçen gün de, CHP’li Barış Yarkadaş, twitter hesabından seslendi. Muharrem İnce için imza kampanyasının başlatılmasına ve buna karşı çıkan vekiller için konuşan Yarkadaş, bunları ifade etti:

Genel merkez yöneticilerimiz hangi delegenin imza verdiğine ilişkin takip hassasiyetini keşke seçim gecesi boş bırakılan sandıklarda da gösterebilse ve Sn. İnce’ye bilgi akışını sağlayabilseydi. İnce bu gerçeğe rağmen partimizi yıpratmamak adına sustu ve ateşten gömleği giydi.”

1 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: